Historie

Od založení společnosti Leopoldem Mayrhoferem v roce 1957 se hodně změnilo. Princip však byl a zůstává pravdou: profesionální čisticí zařízení a podpora orientovaná na zákazníka. Kombinace obou je naše hrdost a naše motivace.

Jetzt Anrufen

2010

Rozvoj společnosti vyžaduje, aby byly pronajaty další prostory. Kapacitní limit s danými prostředky byl vyčerpán. Potřebné rozšíření provozu bude provedeno do konkrétní podoby a na podzim začne výstavba, která více než zdvojnásobí výrobní, skladovací, výstavní a kancelářské prostory.

2008

Společnost LIMEX se sídlem v Linzi se stává součátí rodiny LEMA. Sídlo je přemístěno z Linze do Eferdingu. Zákaznický servis a služby zůstávají nezměněny, ale s výhodou rozšíření sortimentu o celou produktovou řadu společnosti LEMA.

2007

Abychom byli zákazníkovi blíž, spouštíme nový internetový obchod.

2006

1. ledna LEMA přebírá činnost společnosti EGR Ruderstaller v Salcburku / Kuchlu. Zkušený technik Gerhard Ruderstaller posiluje prodejní tým LEMA pro oblast Salcburk.

2004

1. ledna je Johannes Mayrhofer (vnuk zakladatele) pověřen vedením společnosti. Třetí generace je tedy na palubě rodinného podniku. Začátkem roku 2004 jsou dokončeny rozsáhlé rekonstrukční práce v kancelářích, dílnách a skladech, 1. července je otevřena pobočka v České republice (Tábor).

2003

Nastávající rozšíření EU na východ motivuje vedení k lepšímu využití obchodních příležitostí na východě. Připravuje se tedy založení pobočky v České republice. Obchodní aktivity začínají také v některých dalších východoevropských zemích. Je zřízena prodejní kancelář LEMA v Baia Mare a podepsány smlouvy s generálními zástupci v Bulharsku a na Slovensku.

2000

Lema zahrnuje do své produktové řady mobilní vysokotlaké systémy. K dispozici jsou tedy systémy až do 2 000 barů.

1997

Do prodejního programu jsou nově zahrnuty mobilní teplovzdušné generátory pro zemědělství a dílenská topidla.

1990

Poté, co Leopold a Heinrich Mayrhoferovi opustili správní radu, přebírá vedení společnosti další syn zakladatele Friedrich Mayrhofer. Výrobní program je rozšířen o průmyslové vysvavače a zařízení pro čistění interiérů.

1985

Slavnostní otevření nového sídla společnosti LEMA na Siegfried-Marcus-Strasse v Eferdingu a přemístění do nové budovy.

1984

DI Heinrich Mayrhofer (syn zakladatele společnosti) vstupuje do společnosti a je zaměstnán jako druhý generální ředitel vedle Leopolda Mayrhofera.

1969

Založení společnosti LEMA Mayrhofer GmbH Leopoldem Mayrhoferem. V následujících letech se rozrůstá výrobní program zaměřený především na zemědělství a průmysl. Je vytvořena rozsáhlá prodejní síť.

1966

V roce 1968 se zakladatel společnosti Leopold Mayrhofer rozhodl zahájit vlaastní výrobu.

1962

Po zásadní změně na trhu s chladícími systémy hledá Leopold Mayrhofer inovativní produkt, který by mohl představit v Rakousku – zrodil se vysokotlaký čistič LEMA.

1957

Leopold Mayrhofer zakládá společnost, která se zpočátku zabývá všeobecným obchodem se zemědělskými stroji, aby se následně specializovala na mléčné a mrazicí systémy.

© LEMA clear s.r.o. Website by artindustrial & partner GmbH.

Cookie Consent mit Real Cookie Banner